Speciālizdevums IEKĀRTO MĀJU!

Abonē šeit!

Iekārto Māju 2018/4

Valsts karogs - kādam jābūt, kur un kā to izkārt? Svētku galds - receptes un padomi svinēšanā. Mūsdienīgs Latvijas mājoklis – kāds tas ir?

Veca koka otrā dzīve jaunās mēbelēs. Garderobes revīzija - ieteikumi veiksmīgai garderobes sakārtošanai un 5 jautājumi, uz kuriem godīgi jāatbild. Kā saplānot drēbju skapi, lai pietiek vietas visam? Padomi jauna ēdamgalda izvēlē. 17 idejas–špikeri virtuvei, priekšnamam, guļamistabai, vannasistabai. Kā sēņojot atpazīt indīgās sēnes? Kā kopt apavus rudens un ziemas sezonā?  Vasaras mājas ieziemošana. Āderes sajūt visi dzīvnieki un 90% cilvēku, kāpēc? Malkas šķūnis – lai labi glabā malku un iederas ainavā. Kā izvēlēties jumtam piemērotas notekcaurules? Mājas energoaudits – solis pretim siltumam. Kāpēc vecie radiatori nesilda? Ātrais remonts mājoklī. Videokameras sargā māju.  

 

"Iekārto Māju" praktiski padomi mājai un dzīvoklim!

Solvita Smiļģe
Jaunais "Iekārto Māju" šoreiz svētku noskaņās, kurā atradīsi ieteikumus, kā labāk sagatavoties un kā skaistāk nosvinēt mūsu valsts dzimšanas dienu. Tāpat sniedzam padomus par sezonas aktuālajiem jautājumiem - kā veikt garderobes revīziju, kā ieziemot vasaras māju, mājas energoaudits, kā arī vēl par daudz ko citu lasi "Iekārto Māju" jaunajā numurā!