Dari Pats

Īsteno savas idejas!
Katru mēnesi žurnālā DARI PATS – oriģinālas idejas mājas ierīkošanai, mēbeļu dizains, būvniecība un dārza ierīkošana, dažādu materiālu apskati, pamatīgi izskaidroti un ilustrēti remontdarbi, ieteikumi darbnīcas pilnveidošanai – darbarīku testi un salīdzinājumi, amatnieku knifi un īpašie meistarstiķi.
Žurnāla komanda ir pārliecināta, ka ikviens var paša spēkiem izflīzēt vannas istabu - tieši tā, kā pašam vislabāk patīk, salabot pilošo ūdens krānu vai nomainīt loga rāmi, izgatavot glītu grāmatplauktu, dārzā izveidot rotaļu laukumu bērniem, vai pat uzceltu šķūnīti malkai! Žurnāls DARI PATS, konsultējoties ar labākajiem ekspertiem, ar izsmeļošu ilustrāciju palīdzību soli pa solim palīdzēs paveikt visdažādākos praktiskos darbus.

Normunds Laipnieks
Būvniecība un remontdarbi, pa lielam ņemot, ir diezgan vienkārši darbi – galvenais ir pacietība un draudzība ar līmeņrādi. Bet rezultāts... Reti kurš cits mājas darbs spēj sniegt tikpat lielu gandarījumu kā svaigi izremontēta tīra istaba, kurā vēl jūtama krāsas smarža. Un gandarījums ir divkāršs, ja zinām, ka tas ir pašu paveikts, meistarus no malas pieaicinot tikai galējās nepieciešamības gadījumā. Manuprāt, “vienīgais un īstais” meistars ir katrā no mums, jo kurš gan vēl labāk saprot, ko mēs īsti vēlamies. Esmu atklājis “savu” meistaru un mēģināšu palīdzēt Jums atklāt “savējo”!